E-booky

Naše nutričně vyvážené stravovací plány Vám pomohou dosáhnout Vašich výživových cílů.

Chápeme, že v dnešní době nemá nikdo času nazbyt, a proto jsme udělali velký kus plánování za Vás! Ušetříme Vám nejen čas, ale i dlouhosáhlé a únavné přemýšlení o tom, co nakoupit a co a jak uvařit, aby byla jídla v souladu s principy Vašeho stravování…

Jste už jen malý krůček od změny. Vyberte si plán a s chutí se do toho pusťte!

ZDRAVÁ & ŠTÍHLÁ

Tento 4 týdenní program inspirovaný online kurzem Zdravý (Re)start Vám pomůže zdravě zhubnout, podpoří Vaše játra a trávení, které hrají při hubnutí důležitou roli. Nutričně vyvážený jídelníček obsahuje desítky zdravých receptů z přirozených potravin bez cukru, lepku a kravských mléčných výrobků.
Číst dál…

KETO DIETA (zdravě)

Dostatečné množství tuku ve stravě je nezbytně nutné pro správné fungování srdce, ledvin, mozku a svalů. Tuky jsou také důležitým zdrojem naší energie. Pokud jich máme ve svém jídelníčku dostatek, můžeme omezit množství sacharidů (glukózy) a strádat nebudeme.
Číst dál…

VÝŽIVA V TĚHOTENSTVÍ

Správná výživa v těhotenství je pro zdravý vývoj plodu naprosto klíčová. Proto jsme pro budoucí maminky sestavili přehledný stravovací plán, který je bohatý na výživné látky, které jsou potřebné právě během tohoto krásného období.
Číst dál…

10 TIPŮ PRO ZDRAVÉ TĚHOTENSTVÍ

Pokud jste těhotná, pravděpodobně znáte obecné zásady zdravého těhotenství a péče o sebe samu i své miminko. V našem e-booku najdete další tipy, které Vám pomohou prožít bezpečné a zdravé těhotenství a připravit se na porod.
Číst dál…

NEDĚLNÍ PŘÍPRAVA JÍDEL

Vaření a příprava jídel mohou být během hektického pracovního týdne obzvlášť náročné. Jak by se Vám líbilo, kdybyste přišli domů z práce a měli navařeno? Zní to dobře, že? A právě to je smyslem nedělní přípravy jídel.
Číst dál…

× Můj nákup

Vás košík je prázdný.

Share
Pin
Tweet
+1
Share