Kosmetické a masážní studio All-in-1

Přírodní kosmetika
Krátká 167, 250 63 Čakovičky, Czechia

Komplexní péče o krásu a zdraví

Každá žena je od přírody krásná a naše kosmetické studio All-in-1 si klade za cíl tuto krásu rozvíjet. Krása se odráží v harmonii srdce, těla i mysli. Nabízíme Vám účinnou kosmetickou péči, masáže vonnými oleji, parafinové zábaly, enzymatickou regeneraci, typové poradenství, ale především odpočinek a relaxaci.

Používáme především ošetřující přírodní českou kosmetiku Nobilis Tilia.

Blahodárné účinky kosmetického ošetření a masáže vonnými oleji jsou známé již tisíce let a v dnešní době je znovu objevujeme.

Při aromamasáži jsme zvolna uvedeni do stavu hluboké relaxace, kdy organizmus dostává novou příležitost k regeneraci, fyzické a duševní pochody se harmonizují. Stává se z nás nový člověk, který se dokáže lépe vyrovnat se stresem a s dávno zapomenutými bolestmi. Aromaterapeutická masáž nás dokáže zbavit únavy a napětí, předchází některým onemocněním a pomáhá léčit jiná. Díky bioaktivitě éterických olejů je účinnější než jakákoliv jiná masáž, může uvolňovat nebo posilovat tělo i mysl. Vysoce účinné éterické oleje pronikají během kosmetického ošetření nebo masáže pokožkou do těla a zároveň se inhalují. Působí prostřednictvím čichových nervů na limbický systém v mozku – jednu z nejzákladnějších oblastí vědomí, která je zodpovědná za emoční chování. Přestože jsou éterické oleje nástroje jemné terapie, mají sílu zasáhnout hluboko do psychiky, a tak uvolnit mysl a pozvednout ducha.

 

MASÁŽE

  • celková klasická masáž celého těla
  • masáž jednotlivých částí těla: končetin, zad a šíje
  • Aromamasáž
  • masáž přírodními BIO balzámy: čokoládovou či kokosovou fantazií
  • parafínový zábal bolestivých partií těla
  • Masáže i u vás doma! – Masáže v pohodlí Vašeho domova – příplatek na služby +100,- Kč.

Ohodnoťte a napište recenzi

Krátká
Čakovičky 250 63 Středočeský kraj CZ
Trasa
Po: 8:00 – 21:00 Út: 8:00 – 21:00 St: 8:00 – 21:00 Čt: 8:00 – 21:00 Pá: 8:00 – 21:00 So – Ne: ZAVŘENO Veškeré dotazy a objednávání termínů předem telefonicky!

Spravujte svůj profil a udržujte aktuální informace o svém podniku!

Nechte si zasílat novinky přímo do své emailové schránky.