Nedělní příprava jídel – plán s 5 denním jídelníčkem a recepty

E-BOOK ZDARMA!

Vaření a příprava jídel mohou být během hektického pracovního týdne obzvlášť náročné. Jak by se Vám líbilo, kdybyste přišli domů z práce a měli navařeno? Zní to dobře, že? A právě to je smyslem nedělní přípravy jídel.

Abychom Vám to co nejvíce usnadnili, sestavili jsme pro Vás přehledný plán „Nedělní příprava jídel“ s jídelníčkem, recepty a nákupním seznamem. Nemusíte si tedy lámat hlavu s tím, co během týdne uvaříte a kde na to vezmete čas – stačí se inspirovat a postupovat podle našeho plánu.

Uvedený plán je sestaven tak, aby Vám pomohl s přípravou jídel během pouhých 2 hodin v rámci jediného dne. Připravíte si tak dostatek jídel na 5 dní pro dvě osoby (samozřejmě můžete množství porcí navýšit podle vlastní potřeby).

Efektivní plánování a příprava jídel v předstihu Vám ušetří čas i energii. Místo toho, abyste trávili dlouhé hodiny v kuchyni pak budete mít více času na aktivity, které Vás baví.

Tak pojďme na to!

E-book obsahuje:

  • Jídelníček na 5 dní pro 2 osoby
  • Nákupní seznam
  • Přehledný plán přípravy jídel (který Vám usnadní organizaci přípravy jídel a pomůže Vám zkrátit čas strávený v kuchyni)
  • Recepty (snídaně, svačinky, obědy, večeře)

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Stažením e-booku budete automaticky přihlášeni k odběru newsletteru Zdravý Čech. Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.

× Můj nákup

Vás košík je prázdný.

Share
Pin
Tweet
+1
Share