E-book: „Zdravá & štíhlá“

Tento 4 týdenní program inspirovaný online kurzem Zdravý (Re)start Vám pomůže zdravě zhubnout, podpoří Vaše játra a trávení, které hrají při hubnutí důležitou roli. Zároveň potěšíte i své chuťové pohárky a získáte mnoho nové inspirace!

Nutričně vyvážený jídelníček obsahuje desítky zdravých receptů z přirozených potravin bez cukru, lepku a kravských mléčných výrobků. V jídelníčku jsou zahrnuty snídaně, obědy a večeře, ale nechybí ani recepty na rychlé zdravé svačinky, pokud byste mezi jídly dostali hlad. Sestavený jídelníček je zároveň praktický – počítáme se zbytky na druhý den a uvádíme i tipy na případné obměny receptů i jídel podle sezony (léto/zima).

Kromě jídelníčku v e-book najdete také nákupní seznam, abyste nemuseli dlouze přemýšlet, co vlastně nakoupit.

Ale není to jen o tom, co jíme, ale také o tom, co nejíme 🙂 Proto v e-booku nechybí ani seznam potravin, které je vhodné po dobu programu vyloučit a seznam potravin, kterými jenahradit. Strádat určitě nebudete.

Pokud to s hubnutím myslíte opravdu vážně, doporučujeme, abyste se našimi doporučeními řídili po celé 4 týdny. Je pravděpodobné, že pozitivní změny pocítíte již během několika dní, což Vás bude dále motivovat. Dejte si proto pozor! Může se totiž stát, že se Vám tato cesta k vysněné postavě a pevnému zdraví natolik zalíbí, že se stane Vaším novým životním stylem… a víte co? Bude bez jojo efektu… 🙂

E-book obsahuje:

  • nutričně vyvážený jídelníček na 1.&3. týden a 2.& 4.týden
  • desítky zdravých receptů bez cukru, lepku a kravského mléka
  • inspirace na zdravé rychlé svačinky
  • seznam vhodných a nevhodných potravin
  • nákupní seznam
  • tipy na zdravé stravování (je to snadné!)
Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.
× Můj nákup

Vás košík je prázdný.

Share
Pin
Tweet
+1
Share