O nás

Zdravý Čech je online průvodce zdravým životním stylem a vyhledávač zdravých podniků po Česku.

Vnímáme zdraví celostně a věříme, že je výsledkem dobré péče o tělo a mysl. Vytvořili jsme proto databázi, která Vám usnadní hledání míst po České republice, v nichž se dobře a zdravě najíte, nakoupíte kvalitní potraviny, přírodní kosmetiku, zacvičíte si, odpočinete a zklidníte svou mysl.

Zaměřujeme se také na online kurzy a vzdělávání v oblasti zdraví, publikujeme články a recepty.

Cílem projektu Zdravý Čech je propagovat zdravý životní styl v České republice a podílet se společně s Vámi na vytvoření zdravějšího a veselejšího Česka.

Ať zde najdete mnoho poznání, radosti a inspirace!


Online průvodce zdravým životním stylem

  • články na různá témata z oblasti zdravého životního stylu
  • zdravé recepty
  • online kurz a e-booky se stravovacími plány a recepty

Vyhledávač podniků a služeb po Česku

Hledáte restaurace, ve kterých byste se mohli zdravě najíst? Hledáte obchody či farmy, kde si můžete nakoupit ovoce, zeleninu, vajíčka, maso a další produkty bez chemie? Pak jste tu správně!

  • zdravé restaurace, kavárny a čajovny
  • obchody zdravé výživy
  • biofarmy
  • jógová studia
  • obchody s přírodní kosmetikou a ekodrogerií
  • přírodní kosmetická studia
  • výživoví poradci, naturopati a další

Pomocí podrobných vyhledávacích filtrů si najdete podnik či službu podle svých požadavků kdekoliv po Česku!

Kontaktujte nás:

[email protected]

O autorovi

Jsem milovnice zdravého jídla a životního stylu. Několik let jsem žila v Sydney, kde jsem vystudovala výživové poradenství a působila jako asistentka výživové terapeutky. Toto období mi přineslo mnoho inspirace, osobního rozvoje a znalostí o zdravém životním stylu, který dnes denně praktikuji a o který se s Vámi chci podělit skrze webové stránky Zdravý Čech, svůj první online kurz zaměřený na očistu organismu a hubnutí a také skrze e-booky různého zaměření s propracovanými stravovacími plány a úžasnými zdravými recepty.

Mimo online svět se také věnuji výživovému poradenství v naturopatické poradně Irisdiagnosis v Praze. Neustále se v oblasti výživy a zdravého životního stylu vzdělávám, a to zejména s využitím aktuálních informací ze zahraničí.

Jsem přesvědčena, že zdraví je výsledkem pravidelné péče o tělo a mysl. Toho, jak jíme, jak často se hýbeme a jaké myšlenky si vybíráme. Ani cvičením, ani jednorázovou očistou, krátkodobou dietou nebo občasnou meditací se ke zdravému organismu nedopracujeme, pokud není v pořádku to, co děláme denně a pokud všechny tyto oblasti nejdou ruku v ruce.

Najděte zdravý vztah k jídlu i sami k sobě. Ráda budu Vaší průvodkyní.

S láskou,
Lucie ❤

Share
Pin
Tweet
Share