Spolupracujeme

Škola Klinické naturopatie zajišťuje studijní obory v oblasti přírodní medicíny. Klinická naturopatie, Západní fytoterapie a Klinická nutriční medicína jsou v zahraničí ceněnými obory přírodní medicíny a těší se uznání jak veřejnosti tak i v odborných kruzích. Pro tyto kurzy nejsou stanoveny vstupní předpoklady. Výuka probíhá pod vedením zkušených, odborně vzdělaných lektorů. Náplň, obsah i logický sled přednášek kurzů i praktických cvičení dává studentům předpoklad pochopit prezentované souvislosti, vědomě je používat a tím správně aplikovat vůči klientovi širokou škálu naturopatických technik. Výuka probíhá v Praze.

skolanaturopatie.cz

Evolution festival je největší festival zdravého a aktivního životního stylu v České republice. Tři dny nabité programem a více než 400 prodejních stánků se zaměřením na BIO STYL, ZDRAVÍ, ECO WORLD, ALTERNATIVA, OSOBNÍ ROZVOJ. Přijďte načerpat inspiraci a nové nápady na unikátní přehlídku jedinečných přednášek a programů a využít atraktivní nabídku zboží a služeb!

www.festivalevolution.cz

Jsme malá rodinná firma provozující prodejnu se zdravou výživou a s bezobalovým sortimentem v Kralupech na Vltavou. Tajemný vegan jsou speciální krabice plné veganských dobrot pro různé příležitosti. Za každou potravinu nebo surovinu v balíčku ručíme, protože jsme všechno osobně a s velikou chutí otestovali. Potraviny uvnitř balíčku, které jsou v biokvalitě, mají vždy minimálně hodnotu ceny balíčku, často je ale hodnota potravin ještě vyšší.

tajemnyvegan.cz

Superionherbs je prodejce přírodních produktů nejvyšší kvality pro podporu vašeho zdraví, krásy a dlouhověkosti doporučovaných TCM (tradiční čínskou medicínou) – extrakty z medicinálních hub s maximálním podílem polysacharidů (více než 40%) a obsahem triterpenoidů (více než 4%). Naše produkty produkty jsou pěstovány za nejpřísnějších bezpečnostních podmínek s důrazem na nejvyšší kvalitu, nejsou ozařovány v žádné fázi výroby, neobsahují žádná aditiva, barviva či konzervanty.

superionherbs.cz

BodyFestival (GLOSA) je největší oslava zdraví s podporou lékařů v České republice, která přivede do Pragovky více než dvě desítky kapacit na téma: zdraví, sport a prevence. Těšit se můžete na inspirativní a praktické přednášky, intenzivní workshopy pod dohledem zkušených lektorů. Získejte přístup k nejnovějším poznatkům o zdravém životním stylu. Je na čase být lepším já!

ahou.cz/bodyfest

Share
Pin
Tweet
Share