E-book: „Průvodce výživou v těhotenství“

Vše, co maminky potřebují vědět o stravě během těhotenství… s jídelníčkem, recepty a dalšími užitečnými tipy pro první, druhý a třetí trimestr!

Milé nastávající maminky,

jak jistě víte, správná výživa v těhotenství je pro zdravý vývoj plodu naprosto klíčová. Co to ale vlastně ta „správná výživa“ znamená? Co bychom měly během těhotenství jíst a čemu se naopak raději vyhnout? Jak je to s konzumací bylinek a koření? Které vitaminy a minerály potřebujeme ve zvýšeném množství? Musím jíst opravdu „za dva“? Jak se od sebe po stránce výživy liší jednotlivé trimestry?

Tyto a další otázky se mi začaly honit hlavou ještě před mým plánovaným otěhotněním. Rozhodla jsem se proto udělat si kurz prenatální výživy na australské škole Nature Care College, kde jsem před lety získala certifikaci výživového kouče. Touto cestou bych chtěla také Vám předat své znalosti z oblasti výživy pro těhotné ženy, které mně osobně pomohly prožít bezstarostné a klidné těhotenství a dodaly mi důvěru a sebevědomí, že dělám to nejlepší pro vyvíjející se tělíčko svého miminka a pro tělo své.

V e-booku naleznete mnoho tipů a rad zejména z oblasti výživy, ale letmo se dotkneme i jiných témat. Získáte vyvážený a pestrý týdenní jídelníček se zdravými recepty, které jsou bohaté na výživné látky potřebné právě během tohoto krásného období.

Jídelníček obsahuje zdravé vysoce energetické potraviny, které těhotné ženy většinou dobře snáší. Dostatek bílkovin a pravidelný stravovací režim přispívá k vyrovnané hladině krevního cukru, což může snížit i těhotenskou nevolnost. Zařazeny jsou i rostlinné proteiny, díky nimž si zajistíte pestrý jídelníček.

Jídelní plán obsahuje také vysoký podíl potřebného železa a pomáhá tak předcházet anémii během těhotenství. Zařazené potraviny mají také vysoký obsah vápníku na ochranu kostí. Do jídelníčku jsem zahrnula i spoustu potravin bohatých na vlákninu, abyste předešla zácpě, která může způsobit během těhotenství značné nepohodlí.

E-book obsahuje 77 stran informací o výživě v těhotenství a zdravých receptů.

JIŽ BRZY V PRODEJI!

V případě zájmu mne prosím kontaktujte na emailu: [email protected] Děkuji, Lucie