E-book: „Průvodce výživou v těhotenství“

Vše, co maminky potřebují vědět o stravě během těhotenství… s jídelníčkem, recepty a dalšími užitečnými tipy pro první, druhý a třetí trimestr!

Mám zájem o e-book

Milé nastávající maminky,

jak jistě víte, správná výživa v těhotenství je pro zdravý vývoj plodu naprosto klíčová. Co to ale vlastně ta „správná výživa“ znamená? Co bychom měly během těhotenství jíst a čemu se naopak raději vyhnout? Jak je to s konzumací bylinek a koření? Které vitaminy a minerály potřebujeme ve zvýšeném množství? Musím jíst opravdu „za dva“? Jak se od sebe po stránce výživy liší jednotlivé trimestry?

Tyto a další otázky se mi začaly honit hlavou ještě před mým plánovaným otěhotněním. Rozhodla jsem se proto udělat si kurz prenatální výživy na australské škole Nature Care College, kde jsem před lety získala certifikaci výživového kouče. Touto cestou bych chtěla také Vám předat své znalosti z oblasti výživy pro těhotné ženy, které mně osobně pomohly prožít bezstarostné a klidné těhotenství a dodaly mi důvěru a sebevědomí, že dělám to nejlepší pro vyvíjející se tělíčko svého miminka a pro tělo své.

V e-booku naleznete mnoho tipů a rad zejména z oblasti výživy, ale letmo se dotkneme i jiných témat. Získáte vyvážený a pestrý týdenní jídelníček se zdravými recepty, které jsou bohaté na výživné látky potřebné právě během tohoto krásného období.

Stáhnout náhled do e-booku ZDARMA

Jídelníček obsahuje zdravé vysoce energetické potraviny, které těhotné ženy většinou dobře snáší. Dostatek bílkovin a pravidelný stravovací režim přispívá k vyrovnané hladině krevního cukru, což může snížit i těhotenskou nevolnost. Zařazeny jsou i rostlinné proteiny, díky nimž si zajistíte pestrý jídelníček.

Jídelní plán obsahuje také vysoký podíl potřebného železa a pomáhá tak předcházet anémii během těhotenství. Zařazené potraviny mají také vysoký obsah vápníku na ochranu kostí. Do jídelníčku jsem zahrnula i spoustu potravin bohatých na vlákninu, abyste předešla zácpě, která může způsobit během těhotenství značné nepohodlí.

Chci tento e-book

E-book obsahuje přes 80 stran kvalitních informací o výživě v těhotenství a zdravých receptů.

Reference a ohlasy těhotných maminek ❤️

„Jsem velice vděčná, že jsem na začátku svého těhotenství narazila díky doporučení Margit Slimákové na portál www.zdravycech.cz, jelikož jsem získala spoustu informací z webu samotného, ale zejména z e-booku s názvem Průvodce výživou v těhotenství. 
Na e-booku nejvíce oceňuji jeho komplexní zaměření a srozumitelnost, kdy se věnuje nejen vhodné stravě v těhotenství, ale i dalším otázkám, které si nastávající maminky často kladou – důležité vitaminy a minerály v těhotenství, potraviny, kterým je lepší se vyhnout, vhodné a nevhodné bylinky a koření, otázce vhodnosti užívání čajů a kávy, optimální porci jídel, najdeme  zde i zajímavé odkazy na užitečné aplikace, podcasty, odborné zdroje.  Velice mě potěšil jídelníček s recepty, všude se dočteme, které jednotlivé potraviny je vhodné jíst, ale co pak s nimi, v jakém množství a jak často? 🙂 Recepty na snídaně, svačinky, obědy i večeře jsou velmi užitečným pomocníkem a momentálně mi šetří opravdu mnoho času a energie (přesně vím, co nakoupit + mám recept na jednoduché, chutné a nutričně vyvážené jídlo, které bych jen těžko sama takto vyladila).E-book upřímně doporučuji všem nastávajícím maminkám, jelikož je nabitý spoustou informací a vyhnula jsem se tak prokousávání nejrůznějšími aplikacemi, webovými stránkami, internetovými diskusemi, odbornými publikacemi – a o to mi nejvíce šlo!E-book jsem četla již 2 x a určitě se k němu v průběhu jednotlivých trimestrů ještě budu vracet. Po přečtení konečně odešly vracející se myšlenky na to, zda bych pro sebe a miminko v oblasti stravy neměla dělat více.Základem je mít vždy kvalitní informace od lidí, kteří jsou erudovaní v daném oboru, autorka podává veškeré informace srozumitelně a výstižně, takže se člověk jen při nahlédnutí snadno zorientuje a rychle najde to, co ho právě zajímá.“

Michaela H.

„Jelikož se o miminko s partnerem teprve snažíme, nedokážu úplně posoudit vliv stravy např. na těhotenské nevolnosti apod., ale už teď jsem z e-booku nadšená. Přesně takového komplexního průvodce výživou v těhotenství jsem hledala a na knižním trhu nemohla najít.
Všechny informace, které jsem v e-booku našla pro mě byly přínosné a dodaly mi větší jistotu v tom, co kupovat za potraviny a jak z nich vařit. Například mě konečně dokopala k pořízení Brita konvice na čištění vody, což jsem pořád odkládala a považovala za „zbytečné“.
Ze začátku čtení jsem sice měla mírný stres z toho, že svojí aktuální stravou nedokážu miminku dát žádné zdraví a růstu prospěšné živiny, ale to není problém e-booku, spíš naopak. Díky němu jsem si uvědomila, jak je pro mé tělo už teď důležité se o složení potravin více zajímat a hledat vhodné alternativy těch běžně dostupných. 
Informace jsou perfektně strukturované, přehledné, srozumitelné a je jich „tak akorát“. Vše je popsáno lidskou formou, bez zbytečných složitostí, vhodné tedy opravdu pro každého. Moc se mi líbí vizuální stránka e-booku (styl písma, doplnění obrázky,…). Je skvělé, že díky přehlednému uspořádání se může budoucí maminka v knize rychle orientovat a vracet se k věcem, které zrovna využije. Velice oceňuji využité zahraniční zdroje informací, které nemusí být dostupné všem (budoucím) maminkám a díky vašemu e-booku mají vše na jednom místě ve své mateřštině. Skvělým pomocníkem jsou i odkazy na mobilní aplikace a další zdroje informací, ať už články, videa nebo podcasty, ke kterým se můžeme jednoduše kdykoliv vrátit. 
Jídelníček a recepty jsou také velmi hezky zpracované, oceňuji jednoduchost a přesnou vyváženost živin v jednotlivých porcích. Zatím jsem zkoušela jen pár z nich, ale všechny byly velice chutné. Díky nim určitě plno z nás vyzkouší i neobvyklé potraviny, které běžně do svého jídelníčku nezahrnoval. 
Díky tomuto e-booku se cítím klidnější a vždy, když mám o nějaké potravině pochybnosti, tak do něj nahlédnu, abych se ujistila, zda je vhodná či nikoliv a jak často ji do jídelníčku zařadit. Po úspěšném otěhotnění jej určitě budu využívat ještě daleko více.“

Karin S.

„Dobrý den, Lucie, tak jsem Váš e-book dočetla. A líbil se mi moc! 🙂 Nedávno jsem dočetla od Lily Nichols To pravé jídlo v těhotenství, která se mi také líbila, ale Vaše kniha se mi možná líbila o fous více. I když ne možná, ale prostě více. 🙂 Pro mě jako pro laika, ačkoliv se o výživu zajímám léta, tak její knížka byla místy až mnohdy vyčerpávající, i když opřená fakty a studiemi, zdála se mi až zbytečně komplikovaná, resp. jsem si musela zvýrazňovat důležité informace, jinak by mi v záplavě textu a informací zanikly. Když jsem v ní chtěla něco zpětně dohledat, nebylo to úplně snadné. A nebýt zvýrazňovačů, hledám to doteď. To váš e-book je krásně strukturovaný, a prostě je to vše velmi systematické, líbí se mi i rozdělení dle trimestrů, prostě ten text tak krásně plyne…a lépe se mi informace pamatovaly, dozvěděla jsem i něco nového, takže super. A ještě oceňuji, jak moderně jste to pojala – odkazy na cvičení na YT, aplikace v telefonu atd. Ale největší radost mám z receptů. Znáte to, každý jedeme dokola ty samé recepty a na tohle jsem se těšila snad nejvíce. 🙂 Dočítala jsem ji včera večer před spaním a dostala jsem chuť na ty dobroty, takže e-book si nechám vytisknout a zalaminovat. A grafická stránka knížky je také moc povedená, jste opravdu šikovná! Moc Vám držím profesně palce, přeji, ať máte mnoho čtenářů a sledovatelů ve všech Vašich projektech.“

Simona Š.

„Dobrý den Lucie, právě jsem dočetla celý Váš E-book “Průvodce výživou v těhotenství” a jsem naprosto nadšená! Velmi oceňuji odbornost ve výživě a moc se mi líbí, že je E-book rozdělen po jednotlivých trimestrech, a tak ho budu využívat po celé těhotenství, abych věděla, co přesně v daný měsíc miminko potřebuje k vývoji nejvíce. Velmi praktické jsou i tipy na nevolnosti v těhotenství, které jsem již vyzkoušela a opravdu mi velmi pomohly 🙂 Nebyla jsem si vůbec jistá, co se týče vhodného výběru bylinek a doplňků stravy v těhotenství a i tyto informace jsou v E-booku přehledně zpracované. Musím říct, že Váš E-book obsahuje všechny informace od A do Z, které jsem pro zdravé těhotenství potřebovala vědět. A bonusové recepty jsou moc zajímavé a chystám se je všechny vyzkoušet. V neposlední radě, také moc děkuji za užitečné odkazy, které se v těhotenství hodí. Doporučila bych každé mamince, která chce pro zdraví svého miminka udělat co nejvíce. Vše máte sepsané na jednom místě a nemusíte hledat nikde jinde. Tento E-book je naprosto nabitý kvalitními informacemi.

Anděla F.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.